Bezmaksas DEMO pasākums ar llzi Rassu "Personīgā zīmolvedība – soli priekšā konkurentiem"

Mēs bieži domājam, kā izcelties starp konkurentiem un kā tikt pamanītiem, kā nodrošināt, ka tieši mūs vai mūsu komandas ekspertu, klientu apkalpošanas speciālistu, pārdevēju atceras potenciālais klients. Mēs prātojam, kā panākt, lai mūsu darbiniekus uzskata par ekspertiem savā jomā, uzticas un novērtē to augsto reputāciju. Katram no mums ir savs kapitāls, kas nav naudas vai nekustamo īpašumu formā, bet kuru varam likt lietā, lai izveidotu “magnētisku” personīgo zīmolu. Izkopts personīgais zīmols var būt tieši tas, kas tev nepieciešams, lai pārspētu savus konkurentus. Turklāt pirmais solis sava tēla stiprināšanā ir saprast, kādu pirmo iespaidu atstāju un ko darīt, lai atstātu šo iespaidu pozitīvu un paliekošu.

Pasākumā gaitā

  • Uzņēmuma zīmolvedības un personīgās zīmolvedības tandēms. Kāpēc tas ir svarīgi?
  • Kā panākt - “zīmols mani apskāva” – sajūtu?    
  • Pirmais iespaids: sākums vai beigas tavai personīgajai reputācijai

Pasākuma mērķauditorija: Uzņēmumu darbinieki un eksperti savā jomā, kam rūp sava reputācija un kas ar sava pozitīvā tēla stiprināšanu vēlas piesaistīt klientus un celt sava uzņēmuma konkurētspēju.

Ilze Rassa ir komunikācijas arhitekte un personīgā zīmola meistare ar vairāk nekā 20 gadu praktisko pieredzi komunikācijas laukā.

Šajā laikā viņa ir enerģiski un mērķtiecīgi rūpējusies gan par Baltijas uzņēmumu, to vadītāju, gan Latvijas Valsts prezidenta reputāciju. Darbojusies uzņēmumu vadības grupās un piedalījusies biznesa stratēģiskā plānošanā. Ilzei ir nacionāla, starptautiska, privātā un publiskā sektora pieredze komunikācijas nozarē.

TRIVIUMS vada personīgā zīmola izkopšanas kursus un treniņus augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem, ekspertiem un darbiniekiem.

Piesakies pasākumam līdz 19. janvārim! Dalībnieku skaits ierobežots.

Pasākums norisināsies Zoom platformā. Zoom links tiks nosūtīts pasākuma dienā.

! Ja kaut kādu iemeslu dēļ pēc pieteikuma nosūtīšanas neredzat uzreiz apstiprinājumu par veiksmīgu pieteikuma nosūtīšanu, lūgums pasākumam pieteikties šeit.