Cik gudrs ir mākslīgais intelekts?

Daudzi esam izmēģinājuši ChatGPT, lai pārbaudītu, ar cik sarežģītiem uzdevumiem tas spēj tikt galā, tomēr čatboti ir tikai aizberga redzamā daļa. Aplēses liecina, saturu veidojošais mākslīgais intelekts tuvākajos 10 gados ASV un Eiropā nozīmīgi ietekmēs vairāk kā 300 miljonu darba vietu, un jau drīzumā spēs veikt vismaz 10% no tiem ikdienas uzdevumiem, ko šobrīd var paveikt tikai cilvēki.

Šajā lekcijā vienkārši un saprotami par to:

  • kā šobrīd pieejamie mākslīgā intelekta rīki darbojas, kādi ir to ierobežojumi;
  • kādiem mērķiem cilvēki plāno izmantot mākslīgā intelekta rīkus;
  • ko jau šobrīd var un drīz katrs pats varēs izdarīt ar mākslīgo intelektu;
  • ko organizāciju vadītāji var paveikt jau šodien, lai nenokavētu mākslīgā intelekta revolūciju.

Atraktīvais, mūsdienīgais argumentācijas un kritiskās domāšanas treneris Rasmuss Filips Geks, kurš vēl nesen bijis Rīgas pilsētas mēra padomnieks tehnoloģiju un rīcībpolitikas jautājumos, dalīsies ar pieredzi, piemēriem un vadīs diskusiju par racionāliem veidiem mākslīgā intelekta pielietošanā. 

Lekcija paredzēta uzņēmējiem, struktūrvienību vadītājiem, vadošajiem speciālistiem - gan piesardzīgajiem un skeptiskajiem, gan interesentiem un entuziastiem, kas vēlas vairot izpratni un iedziļināties mākslīga intelekta iespēju izmantošanā savas organizācijas attīstībā. 

Lekcija tiešsaistē ar iespēju uzdot jautājumus un tās ieraksts skatīšanai nedēļas laikā pēc tās faktiskās norises. 

Ilgums: līdz 2 stundām.

Tiešsaistes seminārs notiks ZOOM vietnē. Nodrošiniet datoru ar labu interneta pieslēgumu, kameru, austiņām un mikrofonu. Tiešsaistes links jums tiks nosūtīts e-pastā.

Radušies jautājumi? Aizpildiet pieteikumu un mēs ar Jums sazināsimies!