Online komunikācija. Kā runāt trāpīgi? - atsauksmes

Online komunikācija. Kā runāt trāpīgi? - atsauksmes

Šķiet likumsakarīgi, ka šīs vasaras pieprasītākais kurss ir “Online komunikācija. Kā runāt trāpīgi?”

Kursu izveidojusi un vada žurnāliste, komunikācijas un prezentācijas trenere Krista Vāvere. Kursa dalībnieki Kristas kompetenci vērtē ar 9.9 ballēm un kursa saturu ar 9.7 ballēm no 10.

Kuehne + Nagel vadītājs Kāris Soika par kursu saka: "Paldies TRIVIUMS par Online komunikācijas apmācību “Kā runāt trāpīgi”! Īss un kodolīgs divu dienu kurss, kura laikā trāpīgi tiek norādīts uz biežāk pieļautajām kļūdām Online sarunas laikā, kā arī uz darbībām un veidiem kas pilnveido, bagātina un padara profesionālāku Online sarunu. Vienkāršiem vārdiem, saprotamā izteiksmē un brīvi uzrunājot mani, kā apmācības dalībnieku, ierāva komunikācijas aizkulisēs, kur priekš manis atvērās dažas jaunas atziņas, kuras nekavējoties ieviesu savā ikdienas komunikācijā. Lielisks kurss. Pieteikties tiem, kuri domā par savu komunikācijas uzlabošanu!"

Citi kursu dalībnieki anketās raksta:

  • Paldies! Satura daudzums un pasniegšanas veids ļoti piemērots šādam formātam. Kristas prezentācija un pasniegšanas veids lieliski demonstrēja kā vajag komunicēt online.
  • Manuprāt lieliski - īsi, koncentrēti, profesionāli un cilvēcīgi. Paldies!
  • Ļoti patika apmācības. Noderīga, praktiska informācija, kuru uzreiz var pielietot darbā. Praktiskie uzdevumi palīdzēja saprast vielu, deva iespēju praktizēties un saņemt vērtīgus apmācības vadītājas komentārus. Liels paldies!
  • Paldies par vērtīgajiem padomiem un atbildēm uz dalībnieku jautājumiem.
  • Ļoti pārliecinošs seminārs un ļoti patīkama lektore K. Vāvere
  • Ātrs kurss kā atgādināt sev par precīzas komunikācijas nepieciešamību. Forši.
  • Apstiprinājums tam, ka laba runa ir sagatavota runa. Paldies par vērtīgo kursu.