Pasākumi

Īstenojam sadarbības un saliedēšanas treniņus uzņēmumu komandām, organizējam uzņēmumu iekšējās konferences un pasākumus, piedāvājam profesionālus vieslektorus un motivācijas trenerus ārējām konferencēm, pasākumiem.

Komandas treniņi

Saliedētu un produktīvu komandu raksturo skaidri mērķi, vienota izpratne par vērtībām, spēja pieņemt lēmumus, savstarpēja cieņa un uzticēšanās, saskarsmes prieks un spēcīgs stāsts. Kopīgi izaicinājumi un darbošanās neierastos apstākļos, atraisa komandas radošo potenciālu un enerģiju, veicina sadarbību un lojalitāti.

Aicinām kopā ar mums piedzīvot Improvizācijas teātri, Afrikāņu bungu spēli, kopīgu Filmas veidošanu, Latīņamerikas dejas un citus aizraujošus komandas saliedēšanas pasākumus!

Konferences, pasākumu vadīšana

Lai kāds arī būtu uzņēmuma darbinieku vai klientu kopā sanākšanas mērķis - informēšana par jaunu procesu, gadskārtējā tikšanās, kopīga izglītošanās vai svētki – pasākuma izdošanos garantē aizraujoši pasniegts saturs un perfekta organizācija.

Palīdzam organizēt uzņēmumu iekšējās konferences un pasākumus - izstrādājam atraktīvu scenāriju, piesaistām profesionālus moderatorus un vieslektorus un parūpējamies par organizatoriskiem risinājumiem.

Motivējošas lekcijas

Mūsu pasniedzēji ir ne tikai cilvēki ar zināšanām par savas jomas aktualitātēm, bet arī spēcīgas personības.

Pieredzes stāsti vai īsas lekcijas sniegs koncentrētas zināšanas par aktuāliem jautājumiem, iedvesmos un liks paraudzīties no cita skata punkta uz ikdienas darba izaicinājumiem.

Vadības konsultācijas

Vadības konsultācijas

Palīdzēsim plānot uzņēmuma stratēģisko attīstību, īstenot pārmaiņas un pilnveidot darba efektivitāti un produktivitāti

Mācības un koučings

Mācības un koučings

Palīdzam izvērtēt mācību vajadzības un iesakām piemērotākos risinājumus kompetenču attīstībai. 

Palīdzam cilvēkiem mērķtiecīgi attīstīt savas profesionālās kompetences, izmantojot koučinga metodes.

Novērtēšana un attīstība

Novērtēšana un attīstība

Veicam vadītāju, augsta līmeņa un citu speciālistu kompetenču novērtēšanu, diagnosticējam individuālas un grupu attīstības vajadzības, atbilstoši biznesa mērķiem un organizācijas vērtībām.