• Agija Romaņenko

  Agija Romaņenko

  Valdes priekšsēdētāja

  agijar@triviums.lv

  Izglītība – LU, filosofijas bakalaurs, sociālo zinātņu maģistrs.

  Agija prot klausīties, iedrošināt citus attīstīsties un nebaidīties mēģināt jaunas lietas. Stabila un racionāla, ar spēju saglabāt mieru un sasniegt nospraustos mērķus. Ar savu stilu, kas vienmēr ir aktuāls, bet individuāls.

  "Vissvarīgākais ir cilvēki, ar kuriem kopā darīt lietas, sasniegt un īstenot nospraustos mērķus. Kā arī MIERS, pārliecība par sevi un darāmo”.

 • Kristīne Kanska

  Kristīne Kanska

  Biznesa attīstības vadītāja

  29 247 411

  kristine.kanska@triviums.lv

  Izglītība – Uzņēmējdarbības maģistrs Banku augstskolā

  Kristīne ir proaktīva, atbildīga un dinamiska personība ar analītisku prātu un radošu garu. Komandas spēlētāja, augstu vērtē savstarpēju uzticēšanos un aizrautību kopīgu mērķu sasniegšanā.

  “Lepojos būt TRIVIUMĀ ilgi, pamatīgi un daudzveidīgi. Darbā baudu privilēģiju nemitīgi pilnveidoties un iespēju iedziļināties klientu izaicinājumos un piedalīties viņu vērienīgo plānu jēgpilnā īstenošanā”.

 • Kristīne Jakovļeva

  Kristīne Jakovļeva

  Projektu vadītāja

  20 068 732

  kristine.jakovleva@triviums.lv

  Izglītība, LKA - humanitāro zinātņu bakalaurs mākslās; LLU - maģistra grāds projektu vadībā.

  ''Man gandarījumu dod projekti, kuru rezultātā kaut vienam cilvēkam ir izdevies apgūt ko jaunu, noderīgu vai interesantu. Kā arī brīži, kad jebkuras projektā iesaistītās personas jūtas apmierinātas ar paveikto un ieguldīto. TRIVIUMS komandā esmu, jo mums ir vienādas profesionālās vērtības – kvalitāte, izaugsme un pārliecība, ka komandā ir spēks. Esmu pagodināta būt daļa no šīs profesionālās, labsirdīgās un cilvēcīgās komandas.''

 • Linda Zālīte

  Linda Zālīte

  Projektu vadītāja

  29 728 824

  linda.zalite@triviums.lv

 • Aija Muižniece

  Aija Muižniece

  Biroja vadītāja

  26 535 231

  aija@triviums.lv

  Izglītība – otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā.

  Triviumā ikviens var apliecināt, ka Aija ir neaizvietojama. Viņas miers ir kā magnēts, kas pievelk un pārņem citus. Viņa vienlaicīgi spēj organizēt desmitiem lietu, cilvēku un notikumu. Aijai piemīt apbrīnojamā un reti sastopamā spēja parūpēties par sīkumiem, tajā pašā laikā atceroties par lielajām lietām.

  "Darbs sniedz gandarījumu tad, ja dod labumu cilvēkiem; es nevadu kursus, taču padaru iespējamu pašu apmācību procesu. Kļūdas gadās, un ne visu vienmēr iespējams izdarīt 100% perfekti, taču pats svarīgākais ir tās laikus novērst un atrisināt. Vislielākais prieks – strādāt kopā ar aizrautīgiem un radošiem cilvēkiem.”

 • Inita Everse

  Inita Everse

  Mārketinga projektu vadītāja

  67 282 219

  inita@triviums.lv

  Inita ir darītāja. Viņai patīk “pielikt roku”, lai sakārtotu lietas un vidi ap sevi. Viņa sīki un smalki izpēta, pirms nākt klajā ar risinājumu, taču tad parasti tas arī ir reālistisks un jēdzīgs. Viņa ir pārliecināta, ka prakse ir vislabākais skolotājs, tāpēc nebaidās izmēģināt un eksperimentēt. Iedrošinoša, atbalstoša, pozitīva kolēģe, kas bauda darba procesu un saskarsmi ar talantīgiem, iedvesmojošiem cilvēkiem.

  "TRIVIUMS ir vieta, kur būt! Esmu par kvalitāti, atklātību, attīstību un cilvēcību. TRIVIUMS esmu saņēmusi to visu un vēl vairāk. Esmu lepna par to, ka esmu šīs jaudīgās komandas daļa."