• Agija Romaņenko

  Agija Romaņenko

  Valdes priekšsēdētāja

  agijar@triviums.lv

  Izglītība – LU, filosofijas bakalaurs, sociālo zinātņu maģistrs.

  Agija prot klausīties, iedrošināt citus attīstīsties un nebaidīties mēģināt jaunas lietas. Stabila un racionāla, ar spēju saglabāt mieru un sasniegt nospraustos mērķus. Ar savu stilu, kas vienmēr ir aktuāls, bet individuāls.

  "Vissvarīgākais ir cilvēki, ar kuriem kopā darīt lietas, sasniegt un īstenot nospraustos mērķus. Kā arī MIERS, pārliecība par sevi un darāmo”.

 • Elita Locāne

  Elita Locāne

  Projektu vadītāja

  28 891 889

  elita@triviums.lv

  Izglītība – LU, vācu filoloģijas bakalaurs; RSEBAA, personāla vadības maģistrs.

  Elita spēj saskatīt pozitīvo ikvienā situācijā, atrast racionālu risinājumu ikvienai problēmai. Sadarbību ar klientiem vienmēr tiecas veidot kā risinājumu kopumu, kas vērsts uz rezultātu un attīstību.

  "TRIVIUMS – tā ir vide, kurā dzīvoju, mācos un attīstos katru dienu, pateicoties kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem."

 • Anna Hvostovoja

  Anna Hvostovoja

  Projektu vadītāja

  28 315 389

  anna@triviums.lv

  Izglītība, LU - humanitāro zinātņu bakalaurs antropoloģijā; RSU - sociālo zinātņu maģistra grāds informācijas un komunikācijas zinātnēs.

  Anna ir pārliecināta, ka cilvēka dzīvē zināšanas un prasmes ir visstabilākā vērtība, neatņemams kapitāls. Ja viņa noticējusi kādai lietai, saskatījusi tajā jēgu un lielāku labumu, ir gatava ieguldīties bez atlikuma. Anna ir čakla, gudra, atbildīga un atbalstoša, un - viņai ir brīnišķīgs smaids.

  “Augstus rezultātus var sasniegt ar spēcīgu, zinošu un atbalstītu komandu, kurā katrs nes pievienoto vērtību kopdarbam. TRIVIUMS ir šī komanda!”

 • Kristīne Jakovļeva

  Kristīne Jakovļeva

  Projektu vadītāja

  20 068 732

  kristine.jakovleva@triviums.lv

  Izglītība, LKA - humanitāro zinātņu bakalaurs mākslās; LLU - maģistra grāds projektu vadībā.

  ''Man gandarījumu dod projekti, kuru rezultātā kaut vienam cilvēkam ir izdevies apgūt ko jaunu, noderīgu vai interesantu. Kā arī brīži, kad jebkuras projektā iesaistītās personas jūtas apmierinātas ar paveikto un ieguldīto. TRIVIUMS komandā esmu, jo mums ir vienādas profesionālās vērtības – kvalitāte, izaugsme un pārliecība, ka komandā ir spēks. Esmu pagodināta būt daļa no šīs profesionālās, labsirdīgās un cilvēcīgās komandas.''

 • Aija Muižniece

  Aija Muižniece

  Biroja vadītāja

  26 535 231

  aija@triviums.lv

  Izglītība – otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā.

  Triviumā ikviens var apliecināt, ka Aija ir neaizvietojama. Viņas miers ir kā magnēts, kas pievelk un pārņem citus. Viņa vienlaicīgi spēj organizēt desmitiem lietu, cilvēku un notikumu. Aijai piemīt apbrīnojamā un reti sastopamā spēja parūpēties par sīkumiem, tajā pašā laikā atceroties par lielajām lietām.

  "Darbs sniedz gandarījumu tad, ja dod labumu cilvēkiem; es nevadu kursus, taču padaru iespējamu pašu apmācību procesu. Kļūdas gadās, un ne visu vienmēr iespējams izdarīt 100% perfekti, taču pats svarīgākais ir tās laikus novērst un atrisināt. Vislielākais prieks – strādāt kopā ar aizrautīgiem un radošiem cilvēkiem.”

 • Inita Everse

  Inita Everse

  Mārketinga projektu vadītāja

  67 282 219

  inita@triviums.lv

  Inita ir darītāja. Viņai patīk “pielikt roku”, lai sakārtotu lietas un vidi ap sevi. Viņa sīki un smalki izpēta, pirms nākt klajā ar risinājumu, taču tad parasti tas arī ir reālistisks un jēdzīgs. Viņa ir pārliecināta, ka prakse ir vislabākais skolotājs, tāpēc nebaidās izmēģināt un eksperimentēt. Iedrošinoša, atbalstoša, pozitīva kolēģe, kas bauda darba procesu un saskarsmi ar talantīgiem, iedvesmojošiem cilvēkiem.

  "TRIVIUMS ir vieta, kur būt! Esmu par kvalitāti, atklātību, attīstību un cilvēcību. TRIVIUMS esmu saņēmusi to visu un vēl vairāk. Esmu lepna par to, ka esmu šīs jaudīgās komandas daļa."