• Agija Romaņenko

  Agija Romaņenko

  Valdes priekšsēdētāja

  agijar@triviums.lv

  Izglītība – LU, filosofijas bakalaurs, sociālo zinātņu maģistrs.

  Agija prot klausīties, iedrošināt citus attīstīsties un nebaidīties mēģināt jaunas lietas. Stabila un racionāla, ar spēju saglabāt mieru un sasniegt nospraustos mērķus. Ar savu stilu, kas vienmēr ir aktuāls, bet individuāls.

  "Vissvarīgākais ir cilvēki, ar kuriem kopā darīt lietas, sasniegt un īstenot nospraustos mērķus. Kā arī MIERS, pārliecība par sevi un darāmo”.

 • Kristīne Kanska

  Kristīne Kanska

  Biznesa attīstības vadītāja

  29 247 411

  kristine.kanska@triviums.lv

  Izglītība – Uzņēmējdarbības maģistrs Banku augstskolā

  Kristīne ir proaktīva, atbildīga un dinamiska personība ar analītisku prātu un radošu garu. Komandas spēlētāja, augstu vērtē savstarpēju uzticēšanos un aizrautību kopīgu mērķu sasniegšanā.

  “Lepojos būt TRIVIUMĀ ilgi, pamatīgi un daudzveidīgi. Darbā baudu privilēģiju nemitīgi pilnveidoties un iespēju iedziļināties klientu izaicinājumos un piedalīties viņu vērienīgo plānu jēgpilnā īstenošanā”.

 • Kristīne Jakovļeva

  Kristīne Jakovļeva

  Klientu attiecību vadītāja

  20 068 732

  kristine.jakovleva@triviums.lv

  Izglītība, LKA - humanitāro zinātņu bakalaurs mākslās; LLU - maģistra grāds projektu vadībā.

  ''Man gandarījumu dod projekti, kuru rezultātā kaut vienam cilvēkam ir izdevies apgūt ko jaunu, noderīgu vai interesantu. Kā arī brīži, kad jebkuras projektā iesaistītās personas jūtas apmierinātas ar paveikto un ieguldīto. TRIVIUMS komandā esmu, jo mums ir vienādas profesionālās vērtības – kvalitāte, izaugsme un pārliecība, ka komandā ir spēks. Esmu pagodināta būt daļa no šīs profesionālās, labsirdīgās un cilvēcīgās komandas.''

 • Linda Zālīte

  Linda Zālīte

  Klientu attiecību vadītāja

  29 728 824

  linda.zalite@triviums.lv

  Izglītība - LU, Bakalaura grāds vadības zinība; RISEBA, Profesionālais maģistra grāds personāla vadībā

  Linda centīgi un neatlaidīgi iedziļinās klientu vajadzībās, pēc savas labākās sirdsapziņas mēģinot ieteikt piemērotāko, ko TRIVIUMS var piedāvāt. Uz detaļām orientēta risinājumu meklētāja ar vienmēr pozitīvu skatu nākotnē. 

  "Lielākais gandarījums strādājot TRIVIUMĀ ir spēt atrast visatbilstošāko risinājumu klienta vajadzībai, un redzēt, ka tam patiešām ir jēga. TRIVIUMS komandā ir liels spēks, un ir prieks ikdienā strādāt kopā."

 • Zane Skuja

  Zane Skuja

  Klientu attiecību vadītāja

  zane.skuja@triviums.lv

  Izglītība - LU, bakalaurs psiholoģijā un maģistrs organizāciju psiholoģijā

  Zane ir daudzpusīga, dedzīga un komunikabla, ar daudzveidīgu profesionālo pieredzi. Pateicoties šīm pieredzēm, Zanei piemīt unikāla prasmju un zināšanu kombinācija un skatījums uz lietām. Viņu raksturo radošums, empātija un neiztukšojama degsme uz izaugsmi.

  "Mani aizrauj iedziļināšanās organizāciju un personību izaicinājumos un to risināšana pēc būtības. No sirds priecājos būt TRIVIUMS pieredzējušajā komandā un piedalīties tik ļoti dažādu organizāciju izaugsmes veicināšanā."

 • Aija Muižniece

  Aija Muižniece

  Klientu servisa vadītāja

  26 535 231

  aija@triviums.lv

  Izglītība – otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā.

  Triviumā ikviens var apliecināt, ka Aija ir neaizvietojama. Viņas miers ir kā magnēts, kas pievelk un pārņem citus. Viņa vienlaicīgi spēj organizēt desmitiem lietu, cilvēku un notikumu. Aijai piemīt apbrīnojamā un reti sastopamā spēja parūpēties par sīkumiem, tajā pašā laikā atceroties par lielajām lietām.

  "Darbs sniedz gandarījumu tad, ja dod labumu cilvēkiem; es nevadu kursus, taču padaru iespējamu pašu apmācību procesu. Kļūdas gadās, un ne visu vienmēr iespējams izdarīt 100% perfekti, taču pats svarīgākais ir tās laikus novērst un atrisināt. Vislielākais prieks – strādāt kopā ar aizrautīgiem un radošiem cilvēkiem.”

 • Maija Krastiņa

  Mārketinga vadītāja

  maija.krastina@triviums.lv

  Izglītība - LU, bakalaurs kultūras un sociālajā antropoloģijā

  Maija nekad nebaidās no nezināmā, un vienmēr būs atvērta apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Viņa ir radoša, ar savu skatījumu un viedokli, bet vienmēr pratīs to cilvēcīgi un mierpilni pasniegt. 

  "Jaunu prasmju apgūšana, izaugsme un attīstība ir vienmēr bijusi pamatsastāvdaļa manā ikdienā. Tāpēc priecājos būt daļa no uzņēmuma, kas palīdz kā indivīdiem tā arī uzņēmumu komandām veicināt spēju pielāgoties mūsdienu biznesa vides izaicinājumiem."