• Agija Romaņenko

  Agija Romaņenko

  Valdes priekšsēdētāja

  agijar@triviums.lv

  Izglītība – LU, filosofijas bakalaurs, sociālo zinātņu maģistrs.

  Agija nebaidās sapņot un iedvesmot citus lieliem mērķiem. Viņa saskata un novērtē katra cilvēka resursus, un iedrošina attīstībai.  Turklāt viņai piemīt izcilam vadītājam tik ļoti nepieciešamā pārliecība par to, ka cilvēkiem jāspēj ne tikai čakli strādāt, bet arī labi atpūsties.

  "Vienmēr ir nepieciešams paturēt prātā darāmā jēgu, mērķi un rezultātu, taču vissvarīgākais ir cilvēki, ar kuriem kopā tos sasniegt un īstenot.”

 • Inese Kuka

  Inese Kuka

  Valdes locekle

  inesek@triviums.lv

  Izglītība – LU, filosofijas maģistrs.

  Inese ir pārliecināta, ka TRIVIUMS strādā ar pašiem labākajiem pasniedzējiem un gudrākajiem klientiem.  Viņa apbrīno un augstu vērtē citu cilvēku talantus. Viņas tieksmi uz perfekciju līdzsvaro labs humors. Inese aizrautīgi bauda procesu, un tas ir lipīgi.

  "TRIVIUMA pamatā vienmēr ir bijis prieks un aizrautība, pat azarts – man šķiet, tas jūtams katrā lietā, ko darām. Man tas nozīmē savējo atrašanu un arvien jaunu pārsteigumu par to, cik bezgalīgas ir mūsu iespējas.”

 • Elita Locāne

  Elita Locāne

  Projektu vadītāja

  28 891 889

  elita@triviums.lv

  Izglītība – LU, vācu filoloģijas bakalaurs; RSEBAA, personāla vadības maģistrs.

  Elita spēj saskatīt pozitīvo ikvienā situācijā, atrast racionālu risinājumu ikvienai problēmai. Sadarbību ar klientiem vienmēr tiecas veidot kā risinājumu kopumu, kas vērsts uz rezultātu un attīstību.

  "TRIVIUMS – tā ir vide, kurā dzīvoju, mācos un attīstos katru dienu, pateicoties kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem."

 • Kristīne Kanska

  Kristīne Kanska

  Projektu vadītāja

  29 247 411

  kristine@triviums.lv

  Izglītība – Banku augstskola, maģistrs uzņēmējdarbības vadībā (MBA).

  Kristīnes darba prieks un radošais gars padara viņu par lielisku kolēģi un sadarbības partneri klientiem. Viņa tiecas uz izcilību ikvienā lietā, ko dara, un iedvesmo uz to arī citus.

  "Mēs esam radīti labiem darbiem. TRIVIUMS vērtības saskan ar manām personīgajām. Šeit ir vide, kur gūstu gandarījumu no paveiktā citu labā, vienlaikus ticot, ka reizē tas var būt arī ceļš uz sapņu piepildījumu.”

 • Aija Ķimene

  Aija Ķimene

  Biroja vadītāja

  26 535 231

  aija@triviums.lv

  Izglītība – otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā.

  Triviumā ikviens var apliecināt, ka Aija ir neaizvietojama. Viņas miers ir kā magnēts, kas pievelk un pārņem citus. Viņa vienlaicīgi spēj organizēt desmitiem lietu, cilvēku un notikumu. Aijai piemīt apbrīnojamā un reti sastopamā spēja parūpēties par sīkumiem, tajā pašā laikā atceroties par lielajām lietām.

  "Darbs sniedz gandarījumu tad, ja dod labumu cilvēkiem; es nevadu kursus, taču padaru iespējamu pašu apmācību procesu. Kļūdas gadās, un ne visu vienmēr iespējams izdarīt 100% perfekti, taču pats svarīgākais ir tās laikus novērst un atrisināt. Vislielākais prieks – strādāt kopā ar aizrautīgiem un radošiem cilvēkiem.”

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”).
Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat privātuma politikai.

Piekrītu