DEMO pasākums ar Diānu Lausku “Projektu vadības pamati”

Visticamāk, Jūsu darba ikdiena ir saistīta ar projektu vadību - vai tā ir klienta pasūtījuma izpilde, pasākuma organizēšana, lielu vai mazāku pārmaiņu ieviešana uzņēmumā.  Neatkarīgi no veicamo darbu apjoma un specifikas, tie visi ir projekti ar līdzīgu struktūru un iekšējo loģiku.

Pasākuma gaitā uzzināsiet

  • Dažādas projektu ieviešanas metodes. Kad kuru izvēlēties?
  • Vai vienā uzņēmumā projektus var vadīt pēc dažādām metodēm?
  • Projekta fāzes.
  • Tehnikas projekta plānošanas fāzē (AS IS - TO BE analīze, projekta mērķa noteikšana, uzdevumu plāna sastādīšana, komandas un uzņēmuma vadības iesaiste).
  • Līderības loma projekta veiksmē.

Mērķauditorija: uzņēmuma darbinieki, kuri rūpējas par darbinieku attīstības, mācību iespējām jūsu uzņēmumā. Kā arī darbinieki, kas vada vai ir iesaistīti dažādos ikdienas projektos un organizatoriskos uzdevumos. 

Diāna Lauska: sertificēta projektu vadītāja ar ilggadēju starptautisku pieredzi projektu ieviešanā un vadībā, vadot līdz 40 cilvēku starptautiskas projektu komandas. Šobrīd IT risinājumu un konsultāciju uzņēmuma ELVA projektu vadītāja. Bijusi DPD Latvija Baltijas un Latvijas projektu vadības nodaļas vadītāja, Latvijas vadības grupas dalībniece un vecākā Baltijas projektu vadītāja. Strādājusi arī Nordea Bank AB Latvia Branch kā vecākā reģionālā projektu vadītāja.

Ieguvusi Bakalaura grādu Eiropas ekonomikas un biznesa vadības programmā Rīgas Stradiņa Universitātē. Dānijā apguvusi Project Management Professional (PMP) kursu un ieguvusi PMP sertifikāciju.

Ar TRIVIUMS uzsākta sadarbība 2022. gadā. Vada kursu “Projektu vadības pamati” dažāda līmeņa speciālistiem un ekspertiem, kas ir saistīti ar projektu ieviešanu un vadību latviešu un angļu valodā.

DEMO pasākums ir iespēja: 

  • gūt nelielu ieskatu treneres kursā "Projektu vadības pamati
  • iepazīties ar treneri,
  • uzdot interesējošus jautājumus tiešsaistē. 

DEMO pasākums ir bez maksas.

Piesakies līdz 17. maijam. Dalībnieku skaits ierobežots. 

Pasākums norisināsies Zoom platformā. Zoom links tiks nosūtīts pasākuma dienā. 

8. septembrī aicinām apmeklēt Diānas Lauskas publisko kursu “Projektu vadības pamati”.