Stress un emocijas izaicinošos apstākļos

Stress un traumas - kas tas īsti ir?

Kad esam ļoti intensīvos apstākļos, kurus nevaram kontrolēt un definēt, mums joprojām ir mūsu kontroles zona – tas, kas notiek mūsos. Ja saprotam, kas ir stress un kā novērst tā pāraugšanu traumās (un ko darīt, ja esam savainoti), mums ir vieglāk saglabāt kontroli pār mūsos notiekošo. Mūsu domas un ķermeņa reakcija veido mūsu emocijas.

Emocijas - ko darīt, kad tās pārņem?

Kursā runāsim par to, ko var un vajadzētu darīt, ja ir daudz emociju, un kādas darbības noved pie emocionālā stresa samazināšanās. Ja katrs organizācijas dalībnieks regulēs savas emocijas, sadarboties būs daudz vieglāk un patīkamāk. Katrs no mums var daudz darīt attiecībā uz savām domām, ķermeņa reakcijām un emocijām.

Vebinārs piedāvā praktiskas metodes sava emocionālā stāvokļa regulēšanai un stabilizēšanai.

Darba metode: vebinārs, kas veidots stāstījuma veidā ar teoriju un piemēriem, jautājumiem un atbildēm.

Ilgums: 2 stundas.

Tiešsaistes seminārs notiks Zoom platformā. Nodrošiniet datoru ar labu interneta pieslēgumu, kameru, austiņām un mikrofonu. Tiešsaistes links jums tiks nosūtīts e-pastā.

Realizējot korporatīvi, programmu var pieskaņot uzņēmuma specifikai un vajadzībām.

Radušies jautājumi? Aizpildiet pieteikumu un mēs ar Jums sazināsimies! 

Atsauksmes
  • Labākais vebinārs, kādu esmu apmeklējis, saistība ar mentālo veselību. Viegli saprotams, ļoti vērtīgs un noderīgs. Šis vebinārs sastrukturizēja manas domas. 
  • Liels paldies! Vebinārs bija lieliski strukturēts. Iespēja, ka varēja izmantot čata sadaļu, visiem ļoti palīdzēja būt sadzirdētiem. Es izbaudīju to, ka Jolanta dalījās detalizēti par dažādiem rīkiem, kurus var izmantot ikdienā, lai sev palīdzētu. 
  • Liels paldies par šo vebināru. Tas bija ļoti interesants un noderīgs. Mums vajadzētu, lai Jolanta novada šādu vebināru ik pa laikam. Paldies! 
  • Liels paldies! Es ļoti izbaudīju šo vebināru.
  • Liels paldies! Ļoti noderīgs, interesants un patīkams vebinārs.Jolanta ir ļoti profesionāla trenere.
  • Tas bija lieliski. Izgājām cauri daudz kam, ko visticamākais ieviesīšu savā ikdienā, lai parūpētos par sevi stresa situācijās. 
  • Es vēlētos vairāk šādas sesijas. Tas bija ļoti vērtīgs, jo īpaši šajos grūtajos laikos. 
  • Es uzskatu, ka šis bija ļoti vērtīgs pasākums. Es sapratu, ka mums būtu nepieciešami vairāk tādi pasākumi nākotnē, ņemot vērā cik nestabila situācija ir mūsu organizācijā, gan ārpus tās.
  • Šī sesija bija lieliska un ar daudz noderīgu informāciju. Tika iedoti ļoti daudz noderīgu ieteikumu. Es tos izmantošu ikdienas darbā un dažādās dzīves situācijās. Paldies!